Basında Biz

BASIN ODASI

Yükleniyor
ST Dergileri

Yatırımda gelişen sanayi ve istekleri göz önünde alınıyor

120 milyon kutuluk üretime ulaşma kapasitesi ile Anadolu'da yapılan en büyük ilaç üretim yatırım olduğunu belirten İlko İlaç Fabrika Müdürü M.Numan Haksal, markanın tesisteki yatırımı stratejisinde gelişen sanayi ve isteklerini göz önünde bulunduracak büyüme stratejilerini destekleyecek rezerv alanlar, ilgili tesislerin ayrılacağını öne çıkardığını ifade ediyor.

ST Dergileri - 1 Haziran 2018

1.Sayfa 2 .Sayfa 3 .Sayfa 4 .Sayfa 5 .Sayfa
Literatür Aktüel

İLKO Satış ve Pazarlama Kadrosunu Güçlendiriyor

İLKO İlaç'ın Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Berk Apak getirildi. İlaç sektöründe Deniz Karaca Uygur, İLKO İlaç'ın yeni Pazarlama Müdürü oldu. Esra Süer ve Gülşah Köse İLKO İlaç'a Kıdemli Ürün Müdürü olarak atanırken Emrah Murat Tekeli, Ürün Müdürü olarak göreve başladı.

Literatür Aktüel - 1 Haziran 2018

Haber Detayı
Sanayi Gazetesi

Dikenli Araziden Teknoloji Üssüne

Türkiye'nin ilk TGB'leri arasında yer alan Hacettepe Teknokent, 15 yılı geride bıraktı. Teknokentin kuruluş yıldönümü için düzenlenen törende, teknokentin kurulmasında emekleri geçen isimlere ve başarılı firmalara ödül verildi.

Sanayi Gazetesi - 2 Nisan 2018

Haber Detayı
Bizim Eczacı

Wellcare Gaspass Plus

Gaz, şişkinlik ve spazm gibi semptomların tedavisinde hızlı ve etkili bir çözüm sunan Gaspass Plus; etken madde olarak hem simetikon hem de aktif karbon içerir.

Bizim Eczacı - 1 Nisan 2018

Haber Detayı