Basında Biz

BASIN ODASI

Yükleniyor
Ekonomist Dergisi

BİYOTEKNOLOJİK İLAÇTA FARK YARATACAK

Stratejisini katma değerli ve yüksek teknolojiye dayalı ürünlerden oluşan bir portföy sunmak olarak belirleyen İlko İlaç, bu noktadan hareketle 2013 yılında biyoteknoloji alanındaki yatırımlarına başladı.

Ekonomist Dergisi - 4 Kasım 2018

1.Sayfa 2 .Sayfa
Workshop

Türkiye'nin İlk Biyoteknoloji Ar-Ge Merkezini Kurduk

Dünya İlaç Endüstrisi'nin hacmi 2017 yılında 1,10 trilyon dolar olup Türkiye dünya sıralamasında 17. sıradadır. Biyoteknoloji ilaç pazarı ise dünya ilaç pazarının %17'sini oluşturmakta olup bu oran her geçen gün artmaktadır.

Workshop - 1 Eylül 2018

Haber Detayı

Türkiye'nin İlk Subscription Anlaşması

Sentez Grup, geniş ebat dahil olmak üzere, kullanım başına ödeme sözleşmesi olan ilk ambalaj üreticisi oldu. Grup, yüksek rekabetçi pazarda büyümeyi hızlandırmak ve üretkenliği artırmak için dijitalleştirilmiş sistemler ile geleceğe yatırım yaptı.

Matbaa ve Teknik Dergisi - 1 Ağustos 2018

1.Sayfa 2 .Sayfa 3 .Sayfa
ST Dergileri

Yatırımda gelişen sanayi ve istekleri göz önünde alınıyor

120 milyon kutuluk üretime ulaşma kapasitesi ile Anadolu'da yapılan en büyük ilaç üretim yatırım olduğunu belirten İlko İlaç Fabrika Müdürü M.Numan Haksal, markanın tesisteki yatırımı stratejisinde gelişen sanayi ve isteklerini göz önünde bulunduracak büyüme stratejilerini destekleyecek rezerv alanlar, ilgili tesislerin ayrılacağını öne çıkardığını ifade ediyor.

ST Dergileri - 1 Haziran 2018

1.Sayfa 2 .Sayfa 3 .Sayfa 4 .Sayfa 5 .Sayfa