Basında Biz

BASIN ODASI

Yükleniyor
Anne Bebek Dergisi

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRİYOR

Wellcare Immune; Afrika sardunyası, Propolis ve C vitamini içeriğiyle soğuk algınlığı ve grip şikayetlerinin giderilmesine ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olurken, Wellcare Expera ise içeriğinde yer alan hatmi çiçeği kökü, kekik kuru ekstreleri ve Propolis ile solunum yolu hastalıklarına bağlı öksürük şikayetlerinin azalmasına ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine destek veriyor.

Anne Bebek Dergisi - 1 Ekim 2017

Haber Detayı
Bebeğimle Elele

SAĞLIĞI DESTEKLİYOR

Dünya Sağlık Örgütü raporlarına göre yetişkinler yılda 2 ila 5, çocuklar ise 7-10 kez solunum yolu hastalıklarına yakalanıyor.

Bebeğimle Elele - 1 Ekim 2017

Haber Detayı
Mall&Motto Dergisi

RİNGS AVM'DEN KEYİFLİ CANLI MÜZİK ETKİNLİKLERİ

Yatırımı Selin Yapı tarafından yapılan ve yönetimi JLL Türkiye tarafından yürütülen bölgenin ilk AVM'si Rings AVM, dünya mutfaklarından fast - food'a kadar farklı alternatifler sunan restoranları, çocuk ve gençler için özel eğlence merkezleri, modern sinema salonları, hipermarket ve elektronik marketleri ile Sancaktepe bölgesinin hızlı gelişimine paralel olarak sosyal yaşam alanlarına duyulan ihtiyacı karşılıyor.

Mall&Motto Dergisi - 1 Ekim 2017

Haber Detayı
Mother & Baby

WELLCARE IMMUNE

Wellcare Immune; Afrika sardunyası, Porpolis ve C vitamini içeriğiyle soğuk algınlığı ve grip şikayetlerinin giderilmesine ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.

Mother & Baby - 1 Ekim 2017

Haber Detayı