Basında Biz

BASIN ODASI

Yükleniyor
Workshop

Geleceğimiz İçin Değer Yaratacak Yatırımlar Yapıyoruz

Sektörün gelişimiyle birlikte üretim / satış talepleri her yıl büyümektedir. Bu talebi karşılayabilmek için İLKO İlaç'ın, EU GMP ve 13485 Tıbbi Cihaz Üretim Belgesi'ne sahip, Anadolu'da yapılan en büyük ilaç üretim yatırımı olan üretim tesislerimizde ileri teknolojiye dayalı ürünler üretiyoruz.

Workshop - 01.02.2020

Haber Detayı
Ekonomist Dergisi

'Koruyucu sağlık' bilinci

Eğitim düzeyinin ve koruyucu sağlık bilincinin artması, tüketicinin daha doğal içeriğe yönelmesi, OTC pazarını büyütüyor. Yıllık ortalama yüzde 20 büyüyen pazarın bu yıl hedefi 4 milyar TL.

Ekonomist Dergisi - 26.01.2020

1.Sayfa 2.Sayfa
Şamdan Plus

Soğuğa teslim olmayın

Yetişkinler ve çocuklara yönelik geliştirilen takviye edici Wellcare Immune Efervesan Tablet, içeriğinde bulunan 'Pelargonium Sidoides', çinko ve C vitamini ile kış aylarında size destek oluyor.

Şamdan Plus - 15.01.2020

Haber Detayı
Cosmopolitan

Çok Yönlü Etki

Wellcare Immune Efervesan Tablet, bağışıklık sistemini çok yönlü etkileyerek kışı sağlıklı geçirmenize yardımcı oluyor.

Cosmopolitan - 02.01.2020

Haber Detayı
Teknopark İstanbul

İLKO İLAÇ, AR-GE İLE ÇİFT HANELİ BÜYÜYOR

Biyoteknolojik ürünlerle ilgili Ar-Ge çalışmalarını Teknopark İstanbul'da bulunan merkezinde sürdüren İLKO İlaç, Türk bilim insanlarının katkılarıyla geliştirilen, üretimi Türkiye'de gerçekleşecek olan ilk orijinal biyoüstün ilacı sektöre kazandırmaya hazırlanıyor.

Teknopark İstanbul - 01.01.2020

1.Sayfa 2.Sayfa 3.Sayfa 4.Sayfa
OTC Plus

Kışa Teslim Olmayın

Kış aylarının gelmesiyle grip ve soğuk algınlığında da artışlar yaşanmaya başlıyor. "Kış geldi hastalıklar başladı" klişesinden kurtulmak için bitkisel içerikli takviye edici ürünlerle kış aylarını daha sağlıklı geçirmek mümkün.

OTC Plus - 01.01.2020

Haber Detayı
Lonca

"Ülkemizi Küresel Rekabette Güçlü Konuma Taşımak İstiyoruz"

İlko İlaç, Konya sanayisinin yükselen değerlerinden biri olarak öne çıkıyor. Geçmiş yıllarda yerli morfin tableti üreten İlko İlaç, son yıllarda küresel ilaç pazarından ciddi pay almaya başlayan biyoteknolojik ürünlerde kanser ve kansere bağlı hastalıkların tedavisine yönelik Ar-Ge çalışmaları yürütüyor.

Lonca - 01.01.2020

1.Sayfa 2.Sayfa
Pharma World

İlko İlaç'tan Bir İlk

İlko İlaç, kişisel bilgilerin gizliliği, bütünlüğü ve erişilebilirliğini uluslararası standartlarda belirleyen BS 10012 Veri Koruma Kişisel Bilgi Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerinin her ikisini birlikte almaya hak kazandı.

Pharma World - 01.01.2020

Haber Detayı
Eczacı Farmakope

İLKO İlaç'tan bir ilk daha

İlko İlaç, kişisel ve kurumsal bilgi güvenliği en güçlü şekilde sağlayarak, uluslararası standartlarda sektördeki yenilikçi kimliğini bir kez daha öne çıkartarak,yine bir İLK'e imza attı.

Eczacı Farmakope - 01.11.2019

Haber Detayı